Cocktail

Další informace o Ko Phangan

Nemáte-li informací dost ze sekce Více o Ko Phangan, pak jste na té nejsprávnější stránce. Tady jsme pro vás totiž nasbírali další cenné rady, které by se vám při cestě na tento thajský ostrov mohly hodit.

  • Nemějte strach, že je Ko Phangan jen čistě baťůžkářskou destinací. V posledních letech má za sebou přerod v lokalitu, která je oblíbená i mezi rodinami s dětmi.
  • Nejsnadněji dostupný je Ko Phangan z ostrova Ko Samui. Lodní spojení je několikrát denně a cesta trajektem trvá asi hodinku.
  • Ideálním místem pro šnorchlování v bezprostřední blízkosti ostrova je pás při pobřeží Hat Khuat.
  • V blízkosti Ko Phanganu leží mořský národní park Ang Thong. Pokud se do něj ale chystáte, připravte si několik set bahtů na vstupenku.
  • Ceny ubytování na ostrově Ko Phangan rostou úměrně s blížícím se úplňkem. Zároveň tady platí, že v době konání Úplňkové party se bez předchozí rezervace pravděpodobně neubytujete.
  • Nejlevnější ubytování je na plážích na jihu ostrova. Pozor ale na to, že tady velmi často bývá kalná voda.

Tipy na to, kam vyrazit najdete ve stejnojmenné kategorii. Základní informace o ostrově Ko Phangan pak na stránce Více o Ko Phangan. A pokud by vás snad Ko Phangan nezaujal, pak prostudujte i další destinace. Najdete je v kategorii Poznejte okolí.

Poznejte Thajsko více

další oblasti Thajska »

Partneři

Logo ESO travel

Thajsko – dovolená snů. Ponořte se s námi do divů thajské krajiny, o kterých pro Vás vše důležité připravila specializovaná cestovní kancelář ESO travel.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@ko-phangan.cz